РІЗДВЯНЕ ПРИВІТАННЯ ВІД КОЛЕКТИВУ АН ”ФАЗЕНДА”

Від серця Вітаємо Вас з Різдвом Христовим та Новим роком!
Детальніше

Різдвяне привітання від агентства нерухомості ”Фазенда”

Колектив агентства нерухомості "Фазенда" щиро вітає усіх з Різдвом Христовим і Новим роком !
Детальніше

Новорічне привітання від агентства нерухомості ”Фазенда”

Новий рік — чудова можливість нарешті реалізувати задумане і здійснити свою заповітну мрію. Якщо Ви плануєте придбати власне житло, квартиру, будинок чи ділянку землі — наше агентство нерухомості завжди допоможе Вам у цьому.
Детальніше

Попит на елітну нерухомість

Тривала складна економічна ситуація в Україні протягом останніх 5 років, практично нейтрально позначилася на ринку первинної нерухомості ...
Детальніше

Купівля будинку - особливості

Про всілякі афери, пов'язані з купівлею звичайних міських квартир чули навіть всі ті, хто ніколи і ніде з цієї проблемкою особисто і ніяк інакше не стикався. Що вже тоді говорити про купівлю приватного будинку?
Детальніше

Агентство нерухомості «Фазенда»

Всі ми мріємо колись обзавестися своїм власним житлом: приватним будинком або ж квартирою тут вже кожен вибирає самостійно. Для того щоб зробити цей процес максимально ефективним, простим, безболісним і вигідним для наших клієнтів, агентство нерухомості «Фазенда» візьме на себе всі турботи пов'язаний з цим.
Детальніше

Особливості купівлі квартири в новобудові

Комфортна і простора квартира - про це мріють багато жителів нашої країни. Рано чи пізно можливість обзавестися апартаментами з'являється. Майбутній власник починає розглядати всілякі варіанти для придбання квартири.
Детальніше

На якому поверсі купують квартири українці?

Люди, які бажають інвестувати в нерухомість, при виборі квартири в новобудові або на вторинному ринку орієнтуються серед багатьох чинників і на висоту поверху.
Детальніше

Орендуємо по-новому. Що нам очікувати в 2018 році?

Мінрегіон збирається випустити нові закони регулюючі оренду житла. Детально читайте в нашій статті.
Детальніше

Як оформити спадщину у2018 році?

Завдяки нещодавно ухваленим законам необхідні документи буде давати тільки одна установа.
Детальніше

Нові вимоги до нотаріусів при операціях з нерухомістю 2018

У Мін'юсті України вийшло нове доповнення при операціях з нерухомістю. Ця подія відбулася в грудні минулого року.
Детальніше

Програма «Доступне житло» в Україні  

Програма «Доступне житло» допомагає купити в Україні квартиру за допомогою держави. Давайте розглянемо основні нюанси цього процесу.
Детальніше

Обсяги будівництва в Україні за підсумками 2017 року

Згідно з даними рейтингу легкості ведення бізнесу, оприлюдненими Світовим банком в кінці жовтня, Україна піднялася на 4 позицію.
Детальніше

Що необхідно знати, щоб купити квартиру в новобудові?

Є безліч плюсів, а також ризиків пов'язаних з такого роду заходом. Тому необхідно підійти до цього питання дуже уважно, щоб результат зміг повністю задовольнити вас.
Детальніше

Агентство нерухомості – послуги та їх оцінка 

На ринку послуг завжди виникали непорозуміння щодо якості, об’єму і оплати послуг. Особливо гостро це стосується представницьких та інформаційно-консультаційних послуг, якою власне і є ріелторська справа.
Детальніше

Як вибрати ріелтора, щоб купити будинок Рівне

Купити квартиру Рівне новобудова – складний крок. В першу чергу це пов’язано з чималою вартістю такої покупки. Адже для багатьох зібрати кошти на власну квартиру чи дім – це справа не одного року клопіткої праці. Тому підходити до вибору вашого нового житла потрібно дуже уважно, щоб потім не шкодувати про це.
Детальніше

Як вдало продати житло?

Якщо ви вирішили виставити на продаж свою нерухомість, то не варто поспішати в цьому питанні. На сьогодні, існує велика кількість різних способів це зробити. Але як уникнути недобросовісних ріелторів чи зробити рекламне оголошення ефективним? На ці та інші питання ми дамо вам відповідь.
Детальніше