Як вдало продати житло?

25.12.2017 Як вдало продати житло?
Якщо ви вирішили виставити на продаж свою нерухомість, то не варто поспішати в цьому питанні. На сьогодні, існує велика кількість різних способів це зробити. Але як уникнути недобросовісних ріелторів чи зробити рекламне оголошення ефективним? На ці та інші питання ми дамо вам відповідь.

7 типових помилок власника нерухомості, який надумав її продати

 

 1. Помилково завчасно вважати, що ви все знаєте про, як продати нерухомість самостійно. Варто розуміти, що це не річ повсякденного вжитку. Процес продажу квартири містить масу прихованих ризиків:
 • документальних,
 • цінових,
 • юридичних,
 • психологічних,
 • законодавчих нюансів.

 Навіть якщо у вас був подібний досвід, то ви повинні усвідомлювати, що  законодавство і процедура подібних справ не стоять на місці, а постійно змінюються.

 

 1. Визначити ціну житла, керуючись цінами в різних газетних оголошеннях чи на порталах нерухомості. Не хочемо вас розчаровувати, але такі рекламні оголошення, зазвичай, не відповідають дійсності (продані давно чи неіснуючі) і далекі від реальної ціни на аналогічні варіанти нерухомості.

 

 1. Застерігаємо вас від помилкової думки, що ваша квартира найкраща на ринку і знайдеться багато покупців, на її купівлю. Потенційні клієнти дають оцінку житлу згідно переваг і споживчих характеристик. Думки і смаки в людей різні, тому слід виважено та спокійно вислуховувати всі зауваження.

 

 1. Ви вважаєте, що всі рієлтори однакові? Можливо, у вас і виникла думка, що продавці працюють непрозоро і беруть чималі комісійні. Або ж ви думаєте, що вартість послуг всіх ріелторів однакова, значить якість і об’єм робіт на одному рівні? Не поспішайте з висновками. По-перше, не варто звертатись відразу до всіх продавців міста. По-друге, довірте продаж квартири конкретним професіоналам з бездоганною репутацією, які якісно представлять всі ваші інтереси.

 

 1. Не виконувати рекомендації щодо приведення житла в охайний чистий вигляд перед демонстрацією потенційним клієнтам. Якщо ви в найближчий час не збираєтесь продавати житло, то рекомендуємо не прибирати особистих речей перед показом. В іншому випадку, компетентний фахівець з продажу нерухомості, завжди скаже вам як підготувати об’єкт перед приходом покупців.

 

 1. Думаєте, що послуги професійного ріелтора занадто дорогі, а часто й недоцільні? Доведено щоденним досвідом, що послуги агентства нерухомості і команди компетентних помічників є вигідними для власника і навіть окупаються з повна. Все просто: грамотний маркетинговий план, правильна стартова ціна, професійні переговори і представництво інтересів клієнта на всіх етапах, чітка передпродажна підготовка, відсутність додаткових переплат по накладних витратах. Все це сприяє тому, що в результаті сума договору значно вища за ту, яку б ви отримали, продаючи самостійно. А головне – у вас залишається маса вільного часу для особистих справ.

 

 1. І на кінець, не бійтеся договорів з агентствами нерухомості. З професійним ріелтором, який має багаторічний досвід роботи, чисту ділову репутацію, керується високими моральними стандартами і має чітке місце знаходження, це зробити просто необхідно. Підписання угоди – це показник серйозного підходу в роботі і є гарантією для вас. Детально ознайомтесь з усіма пунктами договору перед підписанням. Зверніть увагу на терміни оплати послуг.

 

Продати квартиру – це вигідно

Звернувшись в агентство нерухомості Фазенда, ви вдало продасте своє житло за максимально можливу ціну. При цьому, витратите мінімум свого часу та фінансів, продаж відбудеться в оптимальні терміни без жодних втрат вашого спокою та емоційної рівноваги.

Інші новини

 • 01.01.2022
  РІЗДВЯНЕ ПРИВІТАННЯ ВІД КОЛЕКТИВУ АН ”ФАЗЕНДА”
 • 25.12.2019
  Різдвяне привітання від агентства нерухомості ”Фазенда”
 • 25.12.2018
  Новорічне привітання від агентства нерухомості ”Фазенда”
 • 23.03.2018
  Попит на елітну нерухомість
 • 20.03.2018
  Купівля будинку - особливості
 • 15.03.2018
  Агентство нерухомості «Фазенда»