Купівля будинку - особливості

20.03.2018 Купівля будинку - особливості
Про всілякі афери, пов'язані з купівлею звичайних міських квартир чули навіть всі ті, хто ніколи і ніде з цієї проблемкою особисто і ніяк інакше не стикався. Що вже тоді говорити про купівлю приватного будинку?

Купуємо будинок - пошук відповідного варіанту

Якщо ви дійсно впевнені, що готові на переїзд разом з усіма своїми домочадцями, при покупці будинку звертайте увагу на певні моменти, щоб в результаті не пошкодувати про свій вибір. Почніть пошуки в тому районі, який вам дійсно близький. Якщо житло реалізується за досить прийнятною ціною, зрозуміло, варто збирати валізи і вирушати в новий будинок.

Добре, якщо ви купите будинок, який розташовується не так далеко від вашої роботи. Переконайтеся, що в даному місці розвинена інфраструктура. Лікарні, продуктові магазини, розважальні центри, спортивні майданчики, школи та дитячі садки, театри і кінотеатри не повинні розташовуватися, за тридев'ять земель. Все, що необхідно для повноцінного життя вам і вашим навіть найменшим домочадцям має бути в доступності.

kypit dom

Купити будинок: що потрібно знати?

При покупці будинку потрібно бути завжди в уважним. Тому, крім знання нормативної бази, вам не завадить бути гранично уважними до всіх дрібниць угоди, що укладається, починаючи з пошуку нерухомості і закінчуючи процедурою оформлення всіх необхідних договорів.

Якщо ви хочете купити будинок, в першу чергу, вам потрібно гарненько переконатися в тому, що будинок, який вам сподобався, приватизований. При цьому його власник а також всі учасники даної приватизації повинні дати свою згоду на відчуження майна, а всі, хто на даний момент прописаний на даній житлоплощі, повинен виписатися до моменту укладення угоди.

Також продавець повинен гарантувати покупцеві, що ця нерухомість не закладена, що не заарештована, не подарована комусь і не здається в оренду. Обов'язковою умовою купівлі-продажу нерухомості є наявність акта про введення її в експлуатацію. Якщо такого документа немає, значить цей будинок юридично не існує.

osobennosti pokupki doma

Наступний ваш крок - це ознайомлення з технічним паспортом будинку. Якщо раптом виявиться, що двоповерховий шикарний особняк в цьому документі значиться як скромний будиночок, то краще відразу ж відмовитися від його придбання. Так як це - комерційна нерухомість, яка перейде у вашу власність, але вам доведеться самостійно узаконювати всі добудови, витрачаючи на це чимало часу і коштів.

Пам'ятайте, що при покупці будинку у вас можуть виникнути самі несподівані проблеми. Тому досвідчені фахівці радять не поспішати з оформленням документів про купівлю-продаж, а для початку зібрати максимум інформації про нерухомість, яка купується. Сьогодні практично неможливо зустріти таку людину, яка б не планувала в недалекому майбутньому або не хотіла би прямо зараз купити будинок.

Будьте пильні і у вас все вийде!

Інші новини

 • 01.01.2022
  РІЗДВЯНЕ ПРИВІТАННЯ ВІД КОЛЕКТИВУ АН ”ФАЗЕНДА”
 • 25.12.2019
  Різдвяне привітання від агентства нерухомості ”Фазенда”
 • 25.12.2018
  Новорічне привітання від агентства нерухомості ”Фазенда”
 • 23.03.2018
  Попит на елітну нерухомість
 • 15.03.2018
  Агентство нерухомості «Фазенда»
 • 09.03.2018
  Особливості купівлі квартири в новобудові