На якому поверсі купують квартири українці?

25.02.2018 На якому поверсі купують квартири українці?
Люди, які бажають інвестувати в нерухомість, при виборі квартири в новобудові або на вторинному ринку орієнтуються серед багатьох чинників і на висоту поверху.

Тенденції в світі нерухомості

Серед будівельних компаній є тенденція прив'язувати вартість квартири до висоти поверху. Це склалося через стару звичку покупців купувати квартиру не на перших (якщо тільки це не стосується бізнесу) і не на останніх поверхах.

Плюси купівлі квартири на першому поверсі

 1. Якщо ви хочете використовувати куплену квартиру для відкриття фірми, магазинчика, кафе і т.п., то перший поверх підійде ідеально.
 2. Ви зможете не залежати від роботи ліфта і не платити за його обслуговування. Але, заздалегідь дізнайтеся, чи дійсно ваша квартира знаходиться на першому поверсі або це «перший» житловий поверх, під яким знаходяться інші приміщення.
 3. Якщо у вашій родині є маленькі діти і вам часто необхідно заносити і виносити коляску на вулицю. Або літні родичі, яким важко підніматися по сходинках. Також, величезним плюсом буде ваша незалежність від роботи ліфта. До того ж на перший поверх легше заносити важкі і великогабаритні речі.
 4. У разі пожежі ви зможете залишити приміщення через вікно, тоді як іншим доведеться йти вниз.
 5. Відсутність сусідів знизу дозволить вам не брати їх до уваги, якщо потрібно, наприклад, шумно пересунути важкі меблі або діти вирішать пострибати і побігати по квартирі.
 6. Таке розміщення квартири не таке популярне, як квартири на поверхах вище, і будівельні компанії можуть продати її дешевше.

kvartira na pervom etage

Плюси покупки квартири на останніх поверхах

 1. Красивий вид з вікна. Заспокійливий простір горизонту. Панорама міста.
 2. Відсутність сусідів зверху. Немає ймовірності затоплення, шуму.
 3. Гарний натиск води. Гарне опалення. Зазвичай на технічному поверсі розташовані водні комунікації, а опалення йде зверху вниз. Тепла квартира в зимовий час.
 4. Інсоляція, достатня наповненість квартири сонячним світлом. Вікна вище дерев. А це, гарне здоров'я і настрій.
 5. Оптимальний рівень шуму від навколишнього простору. Можливість в теплу пору відкривати вікна. Це великий плюс для людей зі слабким здоров'ям, маленьких дітей і людей похилого віку.
 6. Чисте повітря. Відсутність грат на вікнах і необхідності їх закривати шторами. Відсутність запаху з підвалу, від траси і людей.

Pokupka-kvartiry-na-poslednem-etazhe

Ціни на квартири в залежності від поверху

Ціни на квартири залежать від різних факторів, в тому числі і від їх поверху. Зазвичай цінова політика така - зростання, починаючи з квартир на третьому поверсі. Потім ціни змінюються в більшу сторону з восьмого або дев'ятого поверху. І збільшуються за житло на самих верхніх поверхах. Проаналізувавши первинний ринок нерухомості, ми побачимо різницю між цінами на квартири перших і останніх поверхів. Для звичайних новобудов вона становить приблизно 10-15%, а для дорогого житла 20-30%. Іноді житло на останньому поверсі коштує дешевше.

Ми коротко розглянули основні плюси покупки квартири на перших та останніх поверхах. Але, в кожному окремому випадку все індивідуально, тому перед покупкою житла, вам необхідно про все дізнатися і лише, потім на підставі фактів і інтуїції прийняти Важливе для вас рішення.

Якщо у вас виникнуть питання з приводу вибору житла, ми з радістю вам допоможемо в них розібратися. Агентство нерухомості Фазенда - надійний партнер і добрий порадник.

Успіху і процвітання Вам!

Інші новини

 • 01.01.2022
  РІЗДВЯНЕ ПРИВІТАННЯ ВІД КОЛЕКТИВУ АН ”ФАЗЕНДА”
 • 25.12.2019
  Різдвяне привітання від агентства нерухомості ”Фазенда”
 • 25.12.2018
  Новорічне привітання від агентства нерухомості ”Фазенда”
 • 23.03.2018
  Попит на елітну нерухомість
 • 20.03.2018
  Купівля будинку - особливості
 • 15.03.2018
  Агентство нерухомості «Фазенда»