Агентство нерухомості – послуги та їх оцінка 

29.12.2017 Агентство нерухомості – послуги та їх оцінка 
На ринку послуг завжди виникали непорозуміння щодо якості, об’єму і оплати послуг. Особливо гостро це стосується представницьких та інформаційно-консультаційних послуг, якою власне і є ріелторська справа.

За що клієнт платить агентству нерухомості?

Чому виникають складності в розумінні, а часто й критичне ставлення до таких видів послуг? Річ у тім, що більшість роботи, яку надає кваліфікований колектив агентства з нерухомості, клієнт просто на просто не відчуває і не бачить. Споживач насправді може не усвідомлювати який обсяг фінансових, трудових та часових зусиль затрачується на реалізацію його замовлення.

Більш наочно, це можна порівняти з послугами з водопостачання. З однієї сторони, додому постачається вода звичайного міського водоканалу, а з іншого – очищена, високоякісна, насичена киснем постачальником питної води. Людина не завжди може оцінити смакову різницю, вона не робить аналізу зразків рідини по складу, не знає скільки зусиль витрачено в першому та другому випадках. Єдине, що може оцінити споживач – це ціна на воду, оскільки рідина відрізняється властивостями у двох вищевказаних випадках.

Послуги агентства нерухомості

Подібна картина спостерігається, коли людина звертається до професійного колективу агентства нерухомості, щоб вирішити якесь питання зі своїм житлом. В такому випадку, на вас і представництво ваших інтересів починає працювати штат працівників, про участь більшості яких ви навіть не здогадуєтесь, бо весь колектив на переговорах представляє ріелтор. Загалом якісні ріелторські послуги включають залучення багатьох вузькоспеціалізованих кадрів:

 1. На етапі передпродажної підготовки – це оцінювач, юрист, прибиральник, фотограф, маркетолог та ін.
 2. На стадії власне продажу – це професійний продажник та переговорщик (ріелтор), нотаріус, адмінперсонал для онлайн та офлайн просування житла, аналітики, консультанти з супутніх питань та ін.

Звідси, в залежності від якості послуг та кількості залучених в процес спеціалістів і матеріальних ресурсів й випливає висока собівартість послуг. Ціна включає об’єктивні витрати для вигідної реалізації нерухомості. Вибираючи краще агентство, керуйтесь 2-а головними критеріями: професійними вміннями і моральними цінностями.

На сьогодні, шаблонно мислити, що послуги професійного агентства це додаткові зайві витрати. Доведено багаторічним досвідом, що особистий ріелтор та команда його помічників є вигідними для власника нерухомості і досить часто окупаються зверху. Пояснення цьому дуже просте: обґрунтована стартова ціна, чіткий маркетинговий план, правильна передпродажна підготовка, представництво інтересів клієнта на всіх стадіях процесу, професійні переговори, відсутність переплат по накладних витратах (таких як переоформлення, оцінка та інші приховані платежі). Все це сприяє тому, що сума угоди стає значно вищою ніж та, яку б ви отримали, якби займались продажем квартири самостійно. І найголовніше – ваше життя і час будуть належати тільки вам. Буде достатньо вільного часу на вирішення особистих справ, відпочинок та вихідні, не порушуючи запланованих заходів.

Вигідний продаж квартири через агентство нерухомості

Звернувшись до команди професіоналів з реалізації житла, ви отримаєте:

 • максимально можливу ціну, яку готовий дати потенційний покупець в даний час;
 • продаж відбувається в оптимальні терміни для вирішення поставлених вами фінансових задач;
 • мінімальні затрати ваших грошових ресурсів і часу;
 • ваш спокій та емоційна рівновага не будуть порушені.

Бажаємо вигідної угоди з продажу вашого житла!

Інші новини

 • 01.01.2022
  РІЗДВЯНЕ ПРИВІТАННЯ ВІД КОЛЕКТИВУ АН ”ФАЗЕНДА”
 • 25.12.2019
  Різдвяне привітання від агентства нерухомості ”Фазенда”
 • 25.12.2018
  Новорічне привітання від агентства нерухомості ”Фазенда”
 • 23.03.2018
  Попит на елітну нерухомість
 • 20.03.2018
  Купівля будинку - особливості
 • 15.03.2018
  Агентство нерухомості «Фазенда»