Попит на елітну нерухомість

23.03.2018 Попит на елітну нерухомість
Тривала складна економічна ситуація в Україні протягом останніх 5 років, практично нейтрально позначилася на ринку первинної нерухомості ...

 Чи купують елітну нерухомість?

Компанії забудовники невпинно будують, а люди продовжують купувати. Але останнім часом, спостерігається тенденція підвищеного попиту на елітну нерухомість. Без сумніву, основний відсоток попиту на елітний вид житла в Києві. Фахівці в сфері нерухомості і ріелтори говорять, що це, швидше за все інвестиція своїх капіталів в квадратні метри, що до сих пір є актуальним. Українці все ще не вірять в банківську систему і вважають за краще купувати будинки і квартири.

elitnaja nedvigimost

Незважаючи на високу ціну (з 2000 тис. доларів і вище) такого житла, покупців цікавить цей вид нерухомості. Відповідно і вимоги до таких апартаментів відповідні: вільне планування, високі стелі, паркінг, зручне розташування.

Елітне житло від компанії забудовника

Далі ринок елітного житла ділиться на 2 типи: елітне житло від компанії забудовника і вторинний ринок. У першому випадку все просто, за умови наявності хорошого ріелтора. Тому що тут в першу чергу важливо перевірити надійність підрядника, а потім підписати потрібні папери. З огляду на часті випадки шахрайства з боку недобросовісних фірм забудовників, АН Фазенда пропонує послугу «Експертної оцінки житла». Наші колеги проведуть юридичну оцінку і перевірку документів обраного вами житлового комплексу. А на підставі цієї перевірки, ви зможете сміливо прийняти важливе рішення про те, чи довірити свої гроші забудовнику.

gilijo klassa lux

Вторинний ринок елітного житла

У другому випадку, господарі вторинної елітної нерухомості без особливого ентузіазму показують свої апартаменти, через страх пограбування. Ріелтори в такому випадку, для реклами таких об'єктів, користуються послугою «Віртуального туру». Серед інших причин попиту на квартири класу люкс спостерігається падіння цін у порівнянні з докризовим періодом - в доларовому еквіваленті це вдвічі дешевше. Основними покупцями на елітну нерухомість є іноземці, а також заможні українці - айтішники, аграрії та бізнесмени.

Інші новини

 • 01.01.2022
  РІЗДВЯНЕ ПРИВІТАННЯ ВІД КОЛЕКТИВУ АН ”ФАЗЕНДА”
 • 25.12.2019
  Різдвяне привітання від агентства нерухомості ”Фазенда”
 • 25.12.2018
  Новорічне привітання від агентства нерухомості ”Фазенда”
 • 20.03.2018
  Купівля будинку - особливості
 • 15.03.2018
  Агентство нерухомості «Фазенда»
 • 09.03.2018
  Особливості купівлі квартири в новобудові