Різдвяне привітання від агентства нерухомості ”Фазенда”

25.12.2019 Різдвяне привітання від агентства нерухомості ”Фазенда”
Колектив агентства нерухомості "Фазенда" щиро вітає усіх з Різдвом Христовим і Новим роком !

Різдво це свято радості! Про це сказав ангел, який з’явився Різдвяної ночі, пастухам  на полях містечка Віфлеєму, де народився Спаситель світу: «Та Ангол промовив до них: Не лякайтесь, бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім. Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь». (Лук.2:10,11)

Згідно слів ангела, прихід в цей світ предвічного Сина Божого, через народження від чистої Діви це радість всім людям! “Всім” це кому? Це всім без виключення, і бідним, і вбогим, і успішним, і недуже, і здоровим, і хворим, цей перелік можна продовжити безмежно. Всім це всім! Всім це Вам!  Ви скажете, а що я конкретно маю з того?! Хтось дуже влучно відповів на це запитання наступним чином: Син Божий став сином людським (людиною), щоб нас синів людських зробити синами Божими. Прийшовши в наш з вами світ Ісус Христос став одним  з нас і через віру в Нього, кожен хто повірить, може отримати прощення всіх своїх гріхів та життя вічне з Богом в раю. І це непотрібно заслуговувати. Це подарунок Божий кожному, хто вірує в Ісуса Христа. Погодьтесь, це найкращий і найбажаніший подарунок, і якщо багато людей  так не вважають, вони точно змінять свою думку, коли їх безсмертна душа наблизиться до смерті. Мета даних слів змусити нас святкуючи Різдво пам’ятати про його істинний зміст. Бажаю вам особливої, щирої Різдвяної радості та втіхи не тому, що наші столи переповненні їжею, чи на дворі чарівна  зимова погода, але живою вірою в Господа Ісуса Христа! 

Христос народився! Славімо Його!    

Нехай Божа милість та Боже благословіння буде з вами протягом  2020-го року і принесе багато світлих моментів, яскравих вражень і позитивних емоцій. Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя, невичерпної енергії, реалізації всіх професійних планів. Нових перспектив у роботі, успіхів та безліч цікавих ідей. 

Хочемо також побажати, щоб Ви завжди були оточені теплом, любов’ю і турботою своїх близьких, повагою колег і друзів, а відмінний настрій і душевний підйом були Вашими вірними супутниками по життю. 

Любові Вам, добра і благополуччя!

А ми, в свою чергу, подбаємо, аби Ви завжди мали до кого звернутися, щоб якісно вирішити будь-яке питання, пов’язане з нерухомістю. Щоб Ви могли безпечно і вигідно придбати чи продати нерухомість, обрати житло своєї мрії, знайти затишне приміщення під ресторан або офіс у правильному місці. 

Компанія "Фазенда" турбується про кожного свого клієнта, і з великою відповідальністю ставиться до визначених завдань. Враховуючи потреби та особисті побажання, підбираємо для Вас найкращі пропозиції, щоб Ви обирали лише з найліпших варіантів. Беремо на себе усі турботи щодо пошуку, перевірки документів, переоформлень тощо. АН "Фазенда" — це команда професіоналів, на яких Ви можете покластися і отримати ідеальний для Вас результат.

Ми з ентузіазмом працюємо для Вас і Вашого комфорту! І бажаємо Вам найкращих і  найвеселіших Різдвяних та Новорічних свят!

Інші новини

 • 01.01.2022
  РІЗДВЯНЕ ПРИВІТАННЯ ВІД КОЛЕКТИВУ АН ”ФАЗЕНДА”
 • 25.12.2018
  Новорічне привітання від агентства нерухомості ”Фазенда”
 • 23.03.2018
  Попит на елітну нерухомість
 • 20.03.2018
  Купівля будинку - особливості
 • 15.03.2018
  Агентство нерухомості «Фазенда»
 • 09.03.2018
  Особливості купівлі квартири в новобудові